Premout Zoya akmens flīzes Stagre kolekcija
Pierra akmens materiāli - baseina flīzes
Neular izturīgie dēļu klāji

Neatņemama ideāla dārza iekārtojuma sastāvdaļā ir segums terasei, baseinam un celiņiem. Mēs piedāvājam trīs atšķirīgu ražotāju produkciju - mākslīgā akmens flīzes un mākslīgā koka terašu imitācijas klāja materiālus.

Flīzes ZOYA STARGRES ir paredzētas lietošanai jebkurā vietā, kur nepieciešams iegūt augstākās klases izturības segumus. Šīs flīzes ir izturīgas mainīgos klimatiskajos apstākļos, spēcīgā saules staru ietekmē, kā arī izturīgas pret pelējumu un
sūnām. Tās ir ideāli izmantojamas balkonos, terasēs, piebrauktuvēs, iekšpagalmos, alejās, dārzā, uz zāles, smiltīm vai pie baseina. Vienkāršā uzstādīšana padara šīs sistēmas par izcilu risinājumu apbūvei gan privātajās, gan publiskajās telpās.

Mēs pārdodam franču ražotāja Pierra (Francija) dekoratīvo akmens produkciju baseiniem, terasēm un gājēju celiņiem.

Igauņu Neular mākslīgā seguma klāji izceļas ar nebijušu izturību un kvalitāti šadu produktu segmentā. Dēļu klāju imitācijas materiālam ir praktiski mehāniski nebojājama virsma un ražotājs materiālam dod 20 gadu garantiju lietošanai ārā.

PIERRA AKMENS FLĪZES

Dekoratīvu materiāls, kas imitē akmeņu faktūru. Šī materiāla popularitāte ir galvenokārt saistīts ar tās relatīvi zemo izmaksu, izturību, uguns un mitruma izturību, vieglumu iepakojuma (tas ir daudz vieglāk dabīgā akmens), kā arī dekoratīvas īpašības. Mūsdienu mākslīgie akmeņi tiek ražoti galvenokārt vibropressing vai vibrācijas liešanai augstas kvalitātes baltā cementa, smiltīm, stiprinātājiem, pildvielas, un dažādas krāsas pigmentiem. Vadošie ražotāji ražo produktus, krāsotas ražošanas procesā, kas nodrošina to krāsu stabilitāti visā darbības periodā, atšķirībā no flīzēm "saskaņā ar dabīgā akmens", krāsotas virsmas, kas ir pietiekami, lai ātri zaudē savu izskatu. Fasētajām flīzēm tiek ražotas pat tās krāsas un faktūras, kuras dabā  nepastāv.

Pierra mākslīgā akmens baseina flīzes

NEULAR TERAŠU KLĀJI

NEULAR dēļu klājs

NEULAR ir inovatīvs materiāls ar izcilām īpašībām un pielietošanas iespējām, kas palīdz nomainīt kokmateriālu. Tas ir izturīgs jebkuros laika apstākļos un vieglāk kopjams nekā koks.

Šie profili ir plaši pielietojami īpaši smagos apstākļos, kur nepieciešama izteikta izturība, kamēr dabīgās koksnes kalpošanas laiks šados apstākļos ir diezgan īss.

NEULAR profilu virsmas apdare ir līdzīga kokam - materiāls var tikt zāģēts, slīpēts un saskrūvēts kopā. Materiāla virsmas struktūra ir nodilumizturīgāka nekā koka šķiedras.
Tas neuzsūc mitrumu un ir viegli tīrāms, to var krāsot un ir pret laika apstākļiem izturīgs. NEULAR vienības svars ir tāds pats kā koksnes masa, aptuveni 0,6-0,7 uz m³. NEULAR piemērošanas sfēra ir iespaidīgi plaša - dārza mēbeles, žogu moduļi, terases subkonstrukcijas, ziedu un komposta kastes, atkritumu konteineru nojumes, preču paletes, smilšu kastes, zirgu aploki, fermas u.c.
NEULAR ir izgatavots no termiski pārstrādātiem pārtikas rūpniecības plastmasas iepakojumiem un ir pilnīgi bez toksiskām vielām.