Authentage modernais apgaismojums
Royal Botania - Beļģu āra luksusa mēbeles un apgaismojums

Modernās klasikas gaismas pasaule

Authentage un Royal Botania - divas beļģu gaismas ķermeņu ražotājkompānijas ar cieņu pret vēsturisko mantojumu izmantojot 21.gadsimta jaunākās tehnoloģijas.

Gaisma un apgaismojums rada noskaņu - mūsu piedāvātie apgaismojuma risinājumi paredzēti gan lietošanai iekštelpās, gan lietošanai dārzā.

Authentage apgaismojums

Authentage gismas ķermeņu kolekcija garantē mūžīgu, atmosfērisku apgaismojumu modernās klasikas stilā. Authentage apgaismojums ir izgatavots saskaņā ar tradicionālajām metodēm, un aprīkots ar modernākajām tehnoloģijām. Dizainu raksturo tīras līnijas un pagātnes pieskāriena detaļas. Pateicoties dažādiem materiāliem, tādiem kā vecs misiņš, matēts niķelis vai hroms, mūsu kolekcija lieliski atbilst mājām klasiskā, modernā vai minimālisma stilā. Mūsu daudzu gadu pieredze ražojot apgaismojuma ķermeņus ļau radīt elementus, kas rada apgaismojumu ar ļoti plašu lietojuma spektru. Izbaudiet un iedvesmojieties no Authentage unikālo gaismas kermeņu dizaina.

Premium_Outdoor_Authentage-Bellefeu-LED-Diožu_Sveces.jpg

ROYAL BOTANIA āra apgaismojums

Royal Botania piedāvā ekskluzīvus dārza apgaismojuma elementus. Izsmalcinātais dizains papildinās Jūsu eksterjera noskaņu. 

Royal Botania premium āra apgaismojums ir skaists, praktisks un daudzveidīgs, daudzas no mūsu galda lampām un izceltām detaļām ir piemērotas lietošanai arī iekštelpās. Visi mūsu apgaismes elementi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem - alumīnija, stikla, nerūsējošā tērauda vai tīkkoka. Royal Botania produktus raksturo formas  tīrība, konstruktivā izturība un ideāla estētika.

Premium_Outdoor_Royal_Botania_gaisma-VFB_1100_RBT_ANI__BeaconWall_1800.jpg

ROYAL BOTANIA āra apgaismojuma paraugi