Sundance karstajām masāžas vannām jūs varat uzticēties. Kopš 1979. gada Sundance® nosaka Spa nozares kvalitātes, drošības un izturības standartu. Sundance® ir kļuvusi par akrila masāžas baseinu vislielāko ražotāju pasaulē, kura ir starptautiski atzīta par mūsdienu tehnoloģiju, moderna dizaina un novatorisma ieviešanu ūdens terapijas un masāžas sfērā. Kā ekluzīva sastāvdaļa, ietver patentēto Fludix™ sprauslu tehnoloģiju. Sundance® bija pirmais Spa ražotājs pasaulē, kas saņēma ISO 9001 sertifikātu.

Sundance Spa karstās vannas sniedgs jums iespēju:

  • relaksēties ar siltu hidromasāžu;
  • uzaicināt draugus, relaksēties sniegotā vakarā;
  • pieredzi dziedināšanā ar siltā ūdens terapijas sprauslu strūklu;
  • romantiku ar ūdenī virmojošām gaismām un ūdenskritumu;

Sundance ražo pieejamu pilnu karsto vannu līniju, kas atbilst jūsu dzīvesveidam un jūsu budžetam. Mūs plašo izvēli esam sadalījuši trīs sēriju kategorijās.

Sundance Select sērijas masāžas vannas

Premout Sundance 980 sērijas masāžas vanna

980 sērija

Pilnīgākā komplektācija, visplašakās iespējas

Premout Sundance 980 sērijas masāžas vanna

5-7 cilvēkiem, atkarībā no modeļa

Premout Sundance 880 sērijas masāžas vanna

880 sērija

elegantas, pilnībā nokomplektētas karstās vannas

4-8 cilvēkiem, atkarībā no modeļa

Premout Sundance 780 sērijas masāžas vanna

780 sērija

ideālas karstās spa masāžas vannas ar visplašāko diapazonu

2-7 cilvēkiem, atkarībā no modeļa

Premout Sundance 680 sērijas masāžas vanna

680 sērija

kompaktās, klasisko hidroterapiju nodrošinošas vannas

2-6 cilvēkiem, atkarībā no modeļa

Masāžu vannu un baseinu serviss

Sundance Spas ir radīts, lai uzlabotu jūsu veselību un dzīvesveidu, izmantojot tās hidroterapijas iespējas, kas ietver relaksāciju, stresa mazināšanu un vispārējas labklājības veicināšanu. Uzsākot ražošanu Costa Mesa, Kalifornijā, Sundance® izauga, kļūstot par starptautisku, pasaulē vismodernāko tehnoloģiju un visaugstākās kvalitātes Spa baseinu ražotāju un izplatītāju. Pārvietojamās un iebūvējamās karstās vannas, kuras ražo Sundance Spa ir tehnoloģiski modernas, lieliski izstrādātas, izturīgas un papildinātas ar karstas vannas akresuāriem. Sundance Spa ir vairākkā 750 mazumtirdzniecības vietas vairāk nekā 60 pasaules valstīs visā pasaulē.
 
Kvalitāte ISO 9000 ir komplekts no pieciem kvalitātes nodrošināšanas standartiem, kurus pieņēmušas 90 valstis visā pasaulē. ISO 9001, ir visaptverošākais no standartiem, kas attiecas uz izstrādājumu vai pakalpojumu dizainu, izstrādāšanu, ražošanu, uzstādīšanu un tehnisko apkalpošanu.
 

Sundance® bija pirmais Spa ražotājs pasaulē, kas saņēma ISO 9001 sertifikātu. Kaut gan ISO 9001 sertificētie procesi ir dārgi un sarežģīti, mūsu uzdevums ir vienkāršs: nodrošināt tādu kvalitāti, lai patērētāji Spa nesūtītu atpakaļ. Lai uzturētu šo sertifikāciju, ražošanas un kvalitātes procesi tiek kontrolēti reizi 90 dienās.

Plānošana

Plānojumam izvietojot karsto vannu ir liela nozīme

Jūsu mājas un/vai pagalma rūpīga plānošana ir ļoti svarīga Spa iegādāšanās procesa sastāvdaļa. Izvēloties pareizo vietu, Jūs varat izskatīt jautājumus attiecībā uz noslēgtību vai pieejamību. Pajautājiet sev, “Vai Spa šeit izskatās labi? Vai tai ir ērti piekļūt? Kur man jābūt noslēgtības “aizsegam” (aizsegšana ir metode, kas pasargās Jūs no svešu cilvēku acīm)?

Pieeja pie spa

Ļaujiet, lai starp māju un spa, pagalā aug zāle, vai, ja esat paredzējis kādu celiņu, iespējams, lieliski iederēsies akmens plāksnes u.tml.

Izvietojiet dārza apgaismojumu

kas virzīs jūs ceļā uz spa arī tad, kad ārā būs satumsis. Arī Sundance karstajām masāžas vannām ir Krāsains LED apgaismojums, kurš sniegs papildus noskaņu, kuru papildinās ūdens kaskāde un ārējais spa apgaismojums, izvēles modeļiem.

premout.com interneta veikals -masāžās vannu aksesuāri un ķīmija

Premium Outdoor interneta veikalā Premout.com atradīsiet nepieciešamo profesionālo ķīmiju baseiniem un SPA vannām, ūdens filtrus un citus apkopes elementus. Piedāvājumā esošās preces ir pieejamas veikalā vai noliktavā, kā arī nodrošinām to piegādi Jums Latvijas teritorijā.