Premout Kellar ziemas dārzi un bīdāmās stikla durvis
Premout SOLARLUX bīdāmās un salokāmās durvis

Premium Outdoor ir ilgstoša sadarbības pieredze ar vadošajiem Eiropas stikla salokāmo un bīdāmo durvju ražotājiem Keller un Solarlux.

Solarlux ir īpaši stiklojuma risinājumi, kas uzlabos Jūsu dzīves kvalitāti un atjaunos jūsu dzīves vidi. Visi produkti - no ziemas dārziem un locīšanas stikla durvīm līdz stikla jumtiem - atbilst visaugstākajiem standartiem! Solarlux  piedāvā modernu un prliecinātu mēhānismu izturību. Bīdāmās vai salokāmās sistēmās var aizņemt veselu mājas sienu. 

KELLER AG klienti sagaida, ka viņu iegādātie māju ziemas dārzi un logu sistēmas darbosies tikpat labi un sniegs tādu pat prieku arī pēc daudziem gadiem. Lai sasniegtu šo mērķi, mēs izvēlamies tikai tādus materiālus un detaļas, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem un ir ilgmūžīgi. Kellar rūpnīcā Troisvierges -Luksemburgā mēs pievēršam uzmanību vismazākajām detaļām un perfektu apdari. Mēs izmantojam tikai kvalitatīvus alumīnija materiālus un augstas izturības materiālus, lai nodrošinātu, ka jūs paliekiet apmierināti ar mūsu produktiem daudzus gadus. Tāpat kā mūsdienu mašīnu parks, mūsu darbinieku zināšanas un pieredze ir ļoti svarīga. Daudzi procesi joprojām tiek veikti ar rokām, lai nodrošinātu augstus kvalitātes standartus.

Premium Outdoor bīdāmo, saliekamo durvju un sienu sitēmu paraugi