Dārza grili un āra kamīni ir dārza svētku centrālais objekts. Premium outdoor piedāvā visdažadākos risinājumus sākot ar ugunskura vietu interesanta metāla dizaina objekta izskatā lidz kompleksām grila un ēdiena pagatavošanas salām.

Premium Outdoor ir Bull profesionālo grilu oficiālais pārstāvis Latvijā. Bulls grilu izgatavošanā tiek izmantots tikai nerūsējošais tērauds - gan korpusiem, gan degļiem.
Visiem Bulls griliem ir mūža grantija!

Kā JAUNUMU piedāvājām picas krāsni, kura paredzēta izmantošanai uz gāzes griliem. Picas krāsns kļust par modernu alternativu tradicionālās gaļas cepšanai. Draugu lokā pašu veidotā pica tiks izcepta nepilnās divās minutēs. Īstā šamota krāsns precīzi atdarina lielās picas krāsns tehnoloģiju. Skatīt Picas krāsni.

Mūsu vēsie vasaras vakari prasa papildus siltumu vakara pasākumu viesu labsajūtai. Mūsu piedāvājumā ir gan metāla, gan māla pārvietojamie kamīni, kas kalpo kā dabīgie sildītāji.

Tava dzīve nekad negaršos tāpat!

Big Green Egg ir atzīta par visu laiku augstākās kvalitātes, daudzpusīgāko un vienkāršāk izmantojamo āra grilu - plīti, kas piedāvā vairāk ēdienu gatavošanas iespēju nekā visas pārējās parastās grili un plītis kopā.

Izbaudi kopības sajūtu ar draugiem

Ar savu skaisto dizainu TiGER FiRE padarīs jūsu dārzu mirdzošu! Izbaudiet gardu bārbekjū visu gadu, ko ieskauj cilvēki, kurus jūs mīlat. Askētiska beļģu dizana dārza malkas grili visām dzīves situācijām.

premout.com interneta veikals

BB Grilu Gran Canyon un Picu krāsnis Jūs variet iegādāties Premium Outdoor interneta veikalā Premout.com. Piedāvājumā esošās preces ir pieejamas veikalā vai noliktavā, kā arī nodrošinām to piegādi Jums Latvijas teritorijā. Nāc un izvēlies savu jauno grilu vai picu krāsni! Piedāvājumā arī dažādi dārza grila svētku piederumi, kas padarīs Jūsu izcilas!

BULL PROFESIONĀLIE GRILI UN APRĪKOJUMS

Bull dārza grili izceļas ar nerūsējoša tērauda apdari un degļiem, kas nodrošina pilnu spektru cepšanas iespēju. No plānajām pankūkām līdz perfekti pagatavotiem steikiem - tas viss iespējams uz Bull profesionālajiem griliem.

Premium Outdoor piedāvās Jums labāko risinājumu jaudas, izmēru un komplektācijas ziņā. Bull grili var but brīvi stāvoši, kā arī iebūvēti dārza virtuvēs. Ar Bull dārza grilu Jūs arī ziemā varesiet sarikot dārza svētkus!

Vairāk informācijas par Bull griliem mūsu sadaļā Bulls grili  un mājaslapā www.bullibbq.eu

Premium Outdoor Bull Grill oficiālais pārstāvis

JAUNUMS! GRAND CANYON GRILS

Premout Grand Canyon Grils

Premium Outdoor jaunajai dārza sezonai sagatavojis jaunumu savā piedāvājumā - lielo BB Grill ražoto barbekjū krāsni ar gāzi un oglēm. Tā pārdomātais dizains paplašina dārza svētku iespējas - vienā pusē ir gāzes grils, otrā klasiskais ogļu grils. Papildus vēl ir gāzes plītsvirsma, kur gatavot. 

BB grils Grand Canyon iebūvēti ritenīši, kas ļaus to novietot Jums ērtākā vietā, kā arī novietot glabāšanai ērtā vietā.

Skatīt vairāk informāciju par jauno BB Grand Canyon grilu.

Big Green Egg grili

Premout Big Green Egg Grili

Sākot ar sulīgajām ribām līdz kraukšķīgai picai, svētku vakariņām un desertiem, Big Green Egg grili pārsniegs visas cerības uz kulinārijas pilnību. Izvēlieties vienu no septiņiem jums atbilstošakiem izmēriem, kas piemēroti ikvienam dzīvesveidam vai vajadzibām! Big Green Egg ir atzīta par visu laiku augstākās kvalitātes, daudzpusīgāko un vienkāršāk izmantojamo āra grilu - plīti, kas piedāvā vairāk ēdienu gatavošanas iespēju nekā visas pārējās parastās plītis kopā. Grilēt, cept vai žavēt - atver jaunu garšu pasauli ar Big Green Egg grilu! Nāciet uz Premium Outdoor Salonu un iepazīstiet to klātienē.

Beļģu dizaina Tiger Fire dārza malkas grili

Beļģu dizaina Tiger Fire dārza malkas grili

Svinam dzīvi ar Tiger Fire!

Tiger Fire malkas kamīna pamatā ir vienkāršs princips - piramīdas formā grila centrā iekurt uguni - kas ļauj ātri izbaudīt gardus ēdienusm un koka pagaļu liesmas svētlaimīgo siltumu. Grila lielā gatavošanas virsma rada dažādas temperatūras zonas: tuvu ugunij, tā ir kvēlojoši karsta, un ārējā mala ļauj jūsu traukam sautēties maigi. Pēc cepšanas ielieciet vēl dažas pagales un izbaudiet savu TiGER FIRE kā terases kamīnu, mājīgiem un siltiem vakariem. Šādi jūs varat baudīt ēdiena gatavošanu brīvā dabā visu gadu.

Ar savu skaisto dizainu TiGER FiRE liks jūsu dārzam spīdēt! Izbaudiet gardu bārbekjū visu gadu kopā ar jūsu tuvākajiem.

Big Green Egg Katalogs 2021

Big Green Egg Grilu Katalogs 2021
Premium_Outdoor_Premout-Big_Green_Egg-all_in_one_grill-background.jpg