Premout Vācu dizains un kvalitāte - May saulessargi

Vācu dizains un kvalitāte - May saulessargi

Premium Outdoor saviem klientiem piedāvā
Vācijā ražotus augstas kvalitātes saulessargus. Vācu saulessargu izgatavotāju kompānija May kopš 1983.gada  kā saulsargu eksperti ir spējuši izveidot lielisku reputāciju piegādājot produktus gan privātajiem klientiem, gan vesnīcām, restorāniem un āra kafejnīcām. 

Saulessargi ir ar ļoti augstu UV aizsardzību un kvalitatīvu konstrukciju. Tā kā May luksusa saulessargi ir kļuvuši daudz vairāk nekā tikai aizsardzība pret vasaras karstumu. Salu un milzu saulessargi nodrošina aizsargātu telpu bez slēgtām sienām, ļaujot klientiem un viesiem burvīgi baudīt jauku ēdienu un kopā būšanu.

Mēs izgatavosim Jums saulessargu ar logo, lai to varētu ideāli izmantot kā reklāmas saulessargu un kā daļu no mārketinga stratēģijas.

FILIUS saulessargi

Saulessargi komerciālajam sektoram.

Praktisks kompakts klasisks saulessargs daudzām lietojumprogrammām, pieejams apaļā, taisnstūra vai kvadrātveida formā.

Premout FILIUS saulessargi
Premout SHATELLO saulessargi

SHATELLO saulessargi

Saulessargi komerciālajam sektoram.

Klasiskais, stingrais gigantiskais saulessargs atpūtas un gastronomijas nozarei, pieejams apaļā, taisnstūrveida, kvadrātveida vai trīsstūrveida formā.

Vienkārši ērti - SCHATTELLO un ALBATROS var atvērt un aizvērt ar pilnībā integrētu cauruļveida motoru. Pielāgotas radio sistēmas komerciālām un privātām vajadzībām atvieglo parasola darbību.

ALBATROS saulessargi

Saulessargi komerciālajam sektoram.

Ekskluzīvs milzu saulessargs āra kafejnīcām, restorāniem un bistro ar platību līdz 78m², pieejams apaļā, taisnstūrveida vai kvadrātveida formā. Pieejams arī kā smēķētāja saulessargs ar infrasarkano staru, apgaismojumu un skaļruņiem.

Vienkārši ērti - SCHATTELLO un ALBATROS var atvērt un aizvērt ar pilnībā integrētu cauruļveida motoru. Pielāgotas radio sistēmas komerciālām un privātām vajadzībām atvieglo parasola darbību.

Premout ALBATROS saulessargi
Premout MEZZO saulessargi

MEZZO saulessargi

Saulessargi individuālai lietošanai.

Viegli lietojams saliekamais saulessargs ar augstu stabilitāti, pieejams apaļā, taisnstūrveida vai kvadrātveida formā. To raksturo galvenokārt vienkārša darbība un patīkams komforts. Tas piedāvā atpūtas brīvību, par kuru mēs visi sapņojam.

DACAPO saulessargi

Saulessargs privātajam sektoram.

Elastīgs konsoles elements ar unikālu dizainu, pieejams apaļa, ovāla, taisnstūrveida vai kvadrātveida formā. Īpaši klientiem ar vajadzību pēc specifisku izvietojumu, kā arī situācijās, kad ēnainā krāsā ir nepieciešama maksimāla daudzveidība un elastība.

Premout DACAPO saulessargi
Premout RIALTO saulessargi

RIALTO saulessargi

Saulessargs komerciālajam sektoram.

Īpaši izturīgs saulessargs gastronomijas nozarei, pieejams apaļā formā.

Saulessargi bērnu laukumiem un bērnudārziem

Mēs rūpējamies par musu bērniem un tagad piedāvājam saulessargus bērnu dārziem un bērnu atpūtas laukumiem.

Saulessargi ergonomiski optimizēti bērnu vajadzībām ar paaugstinātu drošības pakāpi.

Premium Outdoor May saulessargi bērnu dārziem
Premium Outdoor May saulessargi bērnu dārziem

Saulessargs vairs nav ekstra, bet gan nepieciešamība, jo ilgstoša uzturēšanās tiešos saules staros bērna organismam ir bīstama, tāpēc mēs piedāvjam vācu inženieru izstrādāto risinājumu tieši mūsu bērniem. Premium Outdoor nodrošina visu nepieciešamo saulessargu ierīkošanai bērnu audzināšanas iestādēm.

Esam padomājuši par papildus drošību mūsu bērniem un piedāvājam speciālus polsterētus aizsargus saulessarga kājai.