Jūsu atpūta ir mūsu prieks!

Royal Botania kompānijas produktus raksturo trīs galvenie stūrakmeņi: kvalitāte, harmonija un dizains.
Āra mēbeles vai apgaismojums Jūsu dārzā - ar Royal Botania jūs varat izteikt savu estētikas pieredzi, kas runās par jums. Izvēlies modernu vai tradicionālu dizainu, mēbeles vai apgaismojumu - visi priekšmeti ir izgatavoti no vislabākajiem un izturīgākajiem materiāliem.

ROYAL BOTANIA DIZAINS

Produkta dizains nosaka tā DNS, tāpēc tas ir vissvarīgākais solis tā koncepcijā. Paturot to prātā, mēs iesaistām rūpīgi izvēlētus talantīgus dizainerus no visas pasaules, lai papildinātu mūsu iekšējā dizaina komandas darbu. Rezultāts ir plaša spektra produktu klāsts, bagātīgs variācijās - vienmēr stilīgs un izsmalcināts.

LPremium_Outdoor_Royal_Botania_Beļģu-āra-mēbeles-AZY_42-43.jpg

ROYAL BOTANIA āra apgaismojums

Royal Botania piedāvā ekskluzīvus dārza apgaismojuma elementus. Izsmalcinātais dizains papildinās Jūsu eksterjera noskaņu. 

Royal Botania premium āra apgaismojums ir skaists, praktisks un daudzveidīgs, daudzas no mūsu galda lampām un izceltām detaļām ir piemērotas lietošanai arī iekštelpās. Visi mūsu apgaismes elementi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem - alumīnija, stikla, nerūsējošā tērauda vai tīkkoka. Royal Botania produktus raksturo formas  tīrība, konstruktivā izturība un ideāla estētika.

Premium_Outdoor_Royal_Botania_gaisma-VFB_1100_RBT_ANI__BeaconWall_1800.jpg

ROYAL BOTANIA āra apgaismojuma paraugi